7 Серпня 2021
Новини

Олімпіада в Токіо: Українські спортсмени здобули срібло у веслуванні на каное та боксі

Людмила Лузан і Анастасія Четверікова виграли срібло у веслуванні на каное серед жіночих дуетів на дистанції 500 метрів на Олімпійських іграх у Токіо.

Українки посіли у фіналі друге місце після китаянок.

Нагадаємо: Це четверте срібло для України. Раніше друге місце посідали Анжеліка Терлюга (карате); Михайло Романчук (заплив на 1 500 метрів вільним стилем); Парвіз Насібов (греко-римська боротьба у ваговій категорії до 67 кілограмів).

Український боксер Олександр Хижняк також став срібним призером Олімпійських ігор у Токіо. Хижняк, який виступає у ваговій категорії 75 кг, у фіналі олімпійського турніру зустрівся з бразильцем Ебертом да Консейаном Соузою.

Українець домінував у поєдинку, виграв перший і другий раунди, але в підсумку програв у третьому. Він пропустив удар назустріч, після якого опинився на канвасі. Хижняк показав, що готовий продовжувати бій, але рефері зупинив поєдинок. Хижняк приніс Україні п'яту срібну медаль і 16-у загалом.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.