16 Липня 2021
Новини

Антон Геращенко розповів, яку посаду займатиме Аваков після відставки

Антон Геращенко розповів, яку посаду займатиме Аваков після відставки

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко заявив, що наразі, після відставки, Арсен Аваков залишається на посаді виконувати обов’язки заступника міністра.

Про це він сказав в ефірі програми «Говорить великий Львів» на телеканалі NTA.

«Після відставки Арсена Авакова заступники міністра внутрішніх справ автоматично йдуть у відставку. Але вони виконують обов’язки до призначення, або перепризначення. Тому завтра будемо організовувати вступ нового міністра на посаду, будуть відбуватися співбесіди і далі міністр буде вирішувати долю заступників міністра та інших керівників Міністерства внутрішніх справ», – заявив Антон Геращенко.

Окрім цього він додав, що він добре знає Дениса Монастирського, якого Рада вже сьогодні може призначити на посаду очільника МВС, але саме він має вирішити подальшу «долю» заступників, зокрема і його.

«І його рішення я поки що не знаю», – прокоментував Антон Геращенко.

Нагадаємо, 15 липня Верховна Рада проголосувала за відставку міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

Відповідне рішення підтримали 291 народний депутат.

Додамо, що Арсен Аваков працював на посаді очільника МВС ще з лютого 2014 року. 13 липня цього року він оголосив про своє рішення піти з посади з посади міністра внутрішніх справ.

Причини звільнення Авакова називають різні. Зокрема, голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія розповів, що причина відставки – особисте бажання глави МВС. Натомість депутатка від “Слуги народу” Ірина Верещук заявила, що написати заяву про звільнення Авакова попросив Володимир Зеленський.

Тим часом політологи стверджують, що Арсен Аваков з політики не піде. Давид Арахамія раніше зауважив, що йому можуть запропонувати роботу в державному секторі.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: арсен аваков, мвс, вру
В тему