У Рожищі 12-річну дівчинку побила місцева мешканка, яка часто поводить себе агресивно.
Про це повідомили у місцевому відділі поліцейської діяльності.
Як повідомили працівники поліції, до них надійшла також колективна заява від мешканців будинку, де проживає жінка. Сусіди обурені її поведінкою.
У поліції просять жителів Рожища, які також стали жертвою цієї особи, звернутися із відповідною заявою у відділ поліцейської діяльності.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
На Волині біля залізничного переїзду виявили тіло чоловіка
Сьогодні, 08:58
У Луцьку та Ковелі запрацює мотопатруль
18 Червня 2026
Вітчим за зґвалтування 11-річної падчерки, доньки загиблого військового, отримав довічне
11 Червня 2026
У Рівному і Луцьку двох людей підозрюють у сутенерстві
10 Червня 2026
Побачила вві сні дитину і вдочерила дівчинку
9 Червня 2026
Реклама





