4 Червня 2021
Новини

Голова Луцької райради привітав із річницею Академію рекреаційних технологій і права

Голова Луцької райради привітав із річницею Академію рекреаційних технологій і права

Голова Луцької районної ради Олександр Омельчук, його радник Юрій Ройко та депутатка райради, заступниця голови Луцької районної державної адміністрації Валентина Рижук привітали ректорат, педагогів та студентів Академії рекреаційних технологій і права із урочистою подією - 7-ю річницею вишу.

«Ми нещодавно підписали з Академією Меморандум про співпрацю. Під час зустрічі я багато дізнався корисного про ваш вуз і був здивований. Ви готуєте дійсно потрібних фахівців: реабілітологів, документознавців, спеціалістів з архівної та бібліотечної справи. З досвіду скажу, що вкрай важко знайти архівного працівника - Луцька районна рада стикнулася з цим, а тепер їх потребують територіальні громади.

Дякую вашій академії за те, що підтримуєте молодь, надаєте їй можливість безкоштовно навчатися, попри те, ще це приватний вуз. Ви вберігаєте цим молодь від виїзду за кордон», - сказав у вітальному слові голова Луцької районної ради Олександр Омельчук.

Депутат райради Валентина Рижук додала, що Академія за сім років свого існування зробила значний вклад у розвиток освіти Волині.

«Ви заповнили ту освітню нішу, яка була відсутня у Луцьку та загалом на Волині», - сказала Валентина Рижук.

Урочистості з нагоди 7-ої річниці Академії завершилось спільним фото та святковим тортом для усіх гостей.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Луцька районна рада, свято, привітання, Волинь
В тему

Останні матеріали