23 Травня 2021
Новини

В Україні через прекрасні погодні умови можемо чекати на хороший врожай

В Україні через прекрасні погодні умови можемо чекати на хороший врожай

У 2021 році в Україні склалися «шикарні умови зволоження», які допоможуть майбутньому врожаю. Однак, незважаючи на «вологий» місяць травень, кліматична норма опадів іще не випала.

Про це розповіла начальниця відділу агрометеорології Українського гідрометцентру Тетяна Адаменко. За її словами, в окремих регіонах країни вона "виконана" всього на 10%.

"Перебору немає однозначно. Якщо ми дивимося на опади з позиції Києва, то нам здається, що їх багато. Насправді опадів у травні випало менше норми, від 10% до 40% за пів місяця", – наголосила вона.

"На півдні опадів взагалі практично не було, в Запорізькій області їх випало дуже мало. У деяких регіонах менше норми ще з другої половини квітня", – додала Адаменко.

Водночас синоптикиня зауважила, що зараз в Україні склалися "шикарні умови зволоження".

"Температура підвищиться, все прекрасно", – наголосила вона, маючи на увазі майбутній урожай.

Нагадаємо, погода в Україні наприкінці травня і на початку червня буде прохолодною, аж до заморозків. Водночас холодні дні чергуватимуться з теплими. Різкого похолодання слід очікувати в другій половині травня і на початку червня.

Як повідомлялося раніше,  народний синоптик Леонід Горбань озвучив прогноз на літо-2021 Україні. За його словами, воно очікується спекотним, але на зміну сонячним дням приходитимуть дощі і грози;

А через пізню весну сезонний фактор зростання цін посилився. Ціни на перші овочі нового врожаю поки високі. А до літа вартість деяких продуктів іще зросте.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, погода, продукти
В тему