18 Травня 2021
Новини

Обшуки в Кличка: оприлюднили деталі

Обшуки в Кличка: оприлюднили деталі

Через масштабну схему контрабанди пального співробітники СБУ провели низку обшуків.

18 травня обшуки були й в будинку, де живе мер Києва Віталій Кличко, - інформують в СБУ.

СБУ та фіскали викрили нелегальний імпорт в Україну великих партій пального з Республіки Білорусь та РФ. Загалом незаконної продукції ввезли на більше 100 млн грн, яку постачали на адресу низки комерційних структур.

Аби уникнути сплату митних зборів та акцизного податку у документації штучно знижували вміст метилового спирту у продукції.

Відомо, що менеджмент комерційних структур протягом 2020-2021 років реалізовував імпортовану продукцію підприємствам із ознаками "ризиковості". Також додають, що засновником, директором і бухгалтером виступає одна особа.

Організатори переробляли товар на нелегальних міні-НПЗ у сурогатні паливо-мастильні матеріали. Потім реалізовували за готівку без оформлення бухгалтерських документів.

Під час обшуків на території Київської, Чернігівської та Луганської областей вилучили: тіньову документацію, печатки 300 фіктивних підприємств, засоби зв’язку та комп’ютерну техніку, банківські картки та велику суму готівки, обладнання для нелегального виготовлення паливо-мастильних матеріалів, метиловий спирт, хімічні добавки та готовий сурогат загальним об’ємом понад 1 тис. тонн.

"Зважаючи на особливий резонанс у ЗМІ щодо одного з обшуків, який відбувався у будинку, де проживає мер Києва Віталій Кличко, можемо повідомити таке. У ході обшуку за цією адресою було виявлено та вилучено: документацію та печатки 68 юридичних осіб; фінансово-господарську документацію задіяних у протиправній схемі СПД; ноутбуки, електронну техніку, необліковані кошти", - йдеться у повідомленні СБУ.

Нагадаємо, 18 травня правоохоронці прийшли у будинок на вулиці Богдана Хмельницького, де мешкає Віталій Кличко. В СБУ наголосили,що обшуки не мають стосунку до очільника столиці. 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: віталій кличко, обшуки, сбу, обшуки
В тему