10 Лютого 2021
Новини

ZIK, NewsOne і «112» можуть створити новий канал

ZIK, NewsOne і «112» можуть створити новий канал

Працівники ZIK, NewsOne і "112 Україна" хочуть створити новий телеканал

Про це інформує "Детектор медіа".

Ймовірно, воно належатиме порівну всім співробітникам закритих каналів, які пов'язують з Віктором Медведчуком. Таку інформацію оприлюднило видання "Детектор медіа" з посиланням на власні джерела. Цікаво, що про це говорили одразу 4 різних джерела.

ЗМІ пише, що новий канал подаватиме документи на отримання ліцензії на мовлення до Нацради.

У Нацраді з питань телебачення та радіомовлення зауважили, що теоретично надання ліцензії такому каналу можливе. Звісно, за умови, якщо канал збере всі необхідні документи, а серед засновників не буде осіб, що підпадають під санкції.

"Ми маємо розглядати всі заявки щодо видачі нових ліцензій. Є законні терміни та процедури, за якими ми вивчаємо нові компанії, що претендують стати ліцензіатами. Заявку розглядати будемо, але треба розуміти, що надання ліцензії залежить від того, як будуть складені документи, а це не така проста справа", – сказав перший заступник голови Нацради Валентин Коваль.

Лист до співробітників до ZIK, NewsOne і "112 Україна" з'явився у розпорядженні журналістів "Детектор медіа". Автором листа був Єгор Бенкендорф, що є президентом медіахолдингу "Новини".

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Україна, телебачення, віктор медведчук
В тему

Останні матеріали