У пацієнтів із коронавірусом під час хвороби може спостерігатися підвищення глікованого гемоглобіну.
Про це заявила академік Марина Шестакова.
Глікозильований гемоглобін відображає середній рівень цукру в крові за останні три місяці. За словами Марини Шестакової, у хворих на COVID-19 цей показник виявився перевищений, незважаючи на відсутність цукрового діабету до коронавірусу.
При цьому через шість тижнів після одужання рівень цукру у пацієнтів прийшов в норму. У хворих на діабет він також пішов на спад.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Знову потруїлися люди: де найбільша небезпека?
22 Червня 2026
Помер військовий хірург з Волині Андрій Кострубський
22 Червня 2026
Знайти цілющу моршинську воду помогла сама Богородиця?!
18 Червня 2026
На Волині з шиї жінки дістали 8-сантиметрового паразита
8 Червня 2026
Як війна та стрес вплинули на здоров’я жінок
1 Червня 2026
Ці дари природи помагають нам бути здоровими
26 Травня 2026
Реклама





