6 Грудня 2020
Новини

Коли представлять повний перелік обмежень локдауну

Коли представлять повний перелік обмежень локдауну

Перелік карантинних обмежень, які можуть ввести в Україні в січні, представлять 9 грудня.

Про це прем'єр Денис Шмигаль написав у Facebook.

"У грудні посилення обмежувальних заходів не буде. Завдяки карантину "вихідного дня" нам вдалося дещо стабілізувати епідемічну ситуацію та розвантажити медичну систему. Проте з урахуванням динаміки захворюваності, припускаємо, що запроваджувати більш жорсткі карантинні заходи доведеться вже в січні. Водночас держава робить усе, щоб українці якнайлегше пройшли зимові канікули заради безпеки", - йдеться у повідомленні.

Реклама

За словами прем'єра, уряд із місцевою владою працюють над переліком можливих обмежень, для цього очільники міст та ОДА пройшли опитування та надали власну думку.

Зокрема, підтримують заборону або обмеження діяльності:

  • святкових концертів, дискотек і нічних клубів, масових заходів у приміщеннях, хостелів, ТРЦ — 100%
  • музеїв, кінотеатрів і театрів, закладів громадського харчування з організацією дозвілля — 95%
  • святкових ярмарків, спортзалів і фітнес-центрів — 90%.

Водночас, за словами Шмигаля, міські голови та керівники ОДА виступають за роботу з частковими обмеженнями громадського транспорту (не більше, ніж кількість сидячих місць), закладів громадського харчування (доставка або на винос) та готелів (без зон розваг та харчування).

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: карантин, Україна, коронавірус, Надзвичайні події
Реклама
В тему
Реклама