27 Листопада 2020
Новини

В Україні розглядають кілька варіантів карантину на новорічні свята

В Україні розглядають кілька варіантів карантину на новорічні свята

Очільник МОЗ Максим Степанов пояснив, що локдаун — це суттєві економічні збитки, на що теж варто зважати перед впровадженням подібних заходів.

Про це він заявив на онлайн-брифінгу 27 листопада, - пише ТСН.

Тому, з його слів, основною причиною введення жорсткого карантину буде колапс медичної системи, коли лікарні будуть переповнені хворими на коронавірус і не зможуть справлятися з ними.

"З точки зору епідеміології, введення жорсткого карантину і розрив повністю ланцюга передавання хвороби, тобто зведення практично до нуля спілкування між людьми, це найкращий спосіб, з точки зору епідеміології, для зменшення захворюваності на COVID-19. Але з іншого боку, ми повинні рахуватися з можливостями нашої країни щодо наслідків введення жорсткого карантину", — висловився Максим Степанов.

Голова МОЗ додав, що наразі в уряді розглядають різні варіанти щодо реагування на коронавірус і введення жорсткішого карантину.

"Новорічні свята передбачають велику кількість контактів між людьми на ярмарках, на новорічних ялинках. Це контакти між людьми, які у звичайному житті між собою не перетинаються. Ми розглядаємо різні варіанти, робимо різні прогнози, опираємося на різні цифри. Зараз ми розраховуємо на ті карантинні обмеження, які діють у нашій країні", — сказав він.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Україна, карантин, коронавірус, Надзвичайні події, свято
В тему