27 Листопада 2020
Новини

Мер Луцька прийняв присягу

Мер Луцька прийняв присягу

Переможець місцевих виборів Ігор Поліщук склав присягу посадової особи органу місцевого самоврядування.

Посвідчення Луцького міського голови та нагрудний знак від отримав під час першої сесії Луцької міської ради VIII скликання, яка відбулася 27 листопада, - пишуть Волинські новини.

Як повідомила голова Луцької територіальної виборчої комісії Марія Парфенюк, відповідно до чинного законодавства, першу сесію міськради скликає Луцька територіальна виборча комісія Луцької району Волинської області. Вона зазначила, що шляхом попередньої реєстрації на першу сесію зареєструвалися 42 депутати.

Вона також оголосила результати місцевих виборів, зокрема виборів Луцького міського голови, в яких перемогу здобув Ігор Поліщук.

Марія Парфенюк вручила Ігорю Поліщуку посвідчення Луцького міського голови та нагрудний знак. Опісля він склав присягу посадової особи органу місцевого самоврядування.

Ігор Поліщук закликав новообраних депутатів «працювати так, аби кожен голос, відданий за нас, був гарної інвестицією в розвиток нашого міста як процвітаючої та успішної громади».

«Депутатам Луцької міської ради бажаю мудрості і виваженості у прийнятті рішень, щоб кожен із нас усвідомлював, що ми несемо відповідальність перед людьми та Господом, аби люди не розчарувалися. Закликаю всіх використати всі свої вміння, шанси, аби зробити наше місто ще кращим», – сказав він.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: ігор поліщук, луцька міська рада
В тему