25 Листопада 2020
Новини

В Україні можуть ввести жорсткий карантин. Коли?

В Україні можуть ввести жорсткий карантин. Коли?
В Уряді розглядають можливість введення жорсткого карантину на новорічні свята, аби протидіяти COVID-19.

Про це на засіданні уряду заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, - пише hromadske.

«Кінець грудня — початок січня — це період новорічних свят: зустрічі, ярмарки, тісні контакти між людьми. Усе це може дати поштовх до сплеску хвороби, який медична система може не витримати. Ми розробляємо план реагування в разі погіршення ситуації», — зазначив прем'єр.

Водночас поки про введення жорстких обмежень не йдеться.

Напередодні ввести двотижневий локдаун і скасувати новорічні масові заходи запропонував міністр культури Олександр Ткаченко.

Наразі на всій території країни діють обмеження «помаранчевого» рівня небезпеки. Крім того, на вихідних діють посилені обмеження в межах «карантину вихідного дня».

З 00:00 суботи до 00:00 понеділка дозволили працювати лише продуктовим магазинам, автозаправкам, аптекам, фінансовим установам і транспорту. Карантин вихідного дня вже діяв 14 і 15 листопада, 21 і 22 листопада і діятиме 28 і 29 листопада. 

За словами Шмигаля, ефективність таких обмежень можна буде оцінити на початку грудня. А наразі, за даними мобільних операторів, мобільність населення знизилася до найнижчого рівня з часу повного локдауну навесні.

«Менша мобільність людей означає зменшення ймовірності зараження, а відповідно розривається ланцюг захворюваності», — запевняє прем'єр.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Україна, карантин, коронавірус, Надзвичайні події, свято
В тему