14 Листопада 2020
Новини

У Рівному сусіди вигнали на вулицю безхатьків, для яких благодійник купив квартиру

У Рівному сусіди вигнали на вулицю безхатьків, для яких благодійник купив квартиру

У Рівному безхатьків, яких поселив місцевий пастор у гуртожиток, сусіди вигнали на вулицю. Чоловік придбав для них квартиру і вони встигли там облаштуватися.

Про це повідомляє Рівне Вечірнє.

Так,  мешканці гуртожитку на вулиці Князя Острозького  погрозами змусили чоловіків покинути квартиру, яку для них придбав пастор церкви "Відвага" Сано Гукасян. Після цього мешканці гуртожитку замінили замок у дверях.

"Нам сказали, якщо через 5 хвилин ви звідси не підете, то ми застосуємо до вас силу. Коли я сказав, що викличемо поліцію, то чоловіки відповіли, що їм начхати. Ніби, нам сказали по-хорошому. Ну, ми зібралися і пішли. Після такого конфлікту туди не хочеться йти. У кожного своя доля. У мене так вийшло, що брати повмирали і немає де жити", — розповідає про конфлікт безпритульний Олег.

Пастора така поведінка людей обурила і він має намір позиватися до суду на мешканців гуртожитку.

"Якби я привіз брудних людей з вулиці, то це інша справа. А ці люди мають паспорти та медичні картки. Вони не винні у тому, що опинилися у таких складних життєвих обставинах. Ну, не вистачає у  них зарплати і пенсії, щоб орендувати собі житло", — сказав благодійник.

Безхатьки  жили у квартирі на третьому поверсі. Благодійник зробив там ремонт і купив меблі.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, рівне, безпритульні
В тему