29 Вересня 2020
Новини

Хто очолив рейтинг найвпливовіших українських чиновників

Хто очолив рейтинг найвпливовіших українських чиновників

Експерти фонду "Українська політика"/UP Foundation провели опитування та на його основі склали рейтинг найвпливовіших вітчизняних чиновників.

Про це пише "УНІАН".

Очолив рейтинг найвпливовіших чиновників чинний Президент України Володимир Зеленський.

Рейтинг складається з чотирьох основних критеріїв:

  • впливовість посади;
  • оцінка діяльності;
  • зав’язки;
  • ефективність команди.

Другу позицію в рейтингу посів керівник президентського Офісу Андрій Єрмак. Далі йдуть голова МВС Арсен Аваков та перший помічник Зеленського Сергій Шефір. До п'ятірки також потрапила генеральний прокурор Ірина Венедіктова.

За словами аналітика фонду Льва Бондаренка, в анкеті містилося 130 прізвищ чиновників. Позиції Зеленського, який очолив рейтинг, досить високі і стійкі, зазначає експерт.

Бондаренко зазначив, що в першу тридцятку рейтингу в основному потрапили представники Офісу президента і уряду, а також інші відомі чиновники.

Керівник фонду Кость Бондаренко каже, що за рік рейтинг значно оновився. Він демонструє, що влада вже менш аморфною і більш монолітною.

Автори дослідження опитали 50 експертів з різних сфер діяльності - політики, економіки, медицини, соціальної сфери тощо.Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Політика, депутати
В тему

Останні матеріали