29 Вересня 2020
Новини

На Волині - спалах гострої кишкової інфекції у дитсадку

На Волині -  спалах гострої кишкової інфекції у дитсадку

У дошкільному навчальному закладі «Пізнайко»  смт Локачі  виникло групове захворювання  гострою кишковою інфекцією серед вихованців закладу.

Про це повідомляє ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України».

За медичною допомогою з проявами гострих кишкових інфекцій звернулось  6 дітей віком від  3-х до 5 років,  захворювання зареєстровано у  двох групах закладу:  5 випадків в старшій групі, 1 дитина – в молодшій групі.  Діти лікуються амбулаторно,  перебіг захворювання в легкій формі. 

В осередку проведено епідеміологічне обстеження. Під час обстеження  для лабораторного дослідження  відібрано матеріал від  працівників  дошкільного закладу.  Забрано  для  бактеріологічного дослідження  харчові продукти, змиви,  проби питної води. За результатами  лабораторних досліджень  виявлено умовно патогенну флору у  трьох  дітей  та ідентичну —  з довкілля.

В закладі проведена заключна  дезінфекція.

За контактними встановлено медичний нагляд.

З метою встановлення причин виникнення спалаху та його ліквідації,  Горохівським міжрайонним відділом обласного лабораторного центру  проводиться  комплекс протиепідемічних заходів з локалізації та ліквідації епідускладнення.   

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Волинь, дитсадок
В тему

Останні матеріали