29 Вересня 2020
Новини

В Україні змінили правила в'їзду для іноземців

В Україні змінили правила в'їзду для іноземців

Кабмін змінив правила в'їзду іноземців до України на період дії карантину. Уряд своєю постановою №888 вніс зміни до постанови №641.

Про це повідомила пресслужба Держприкордонслужби.

«Уряд визначив, що серед іншого, на період дії карантину забороняється перетин державного кордону іноземцями та особами без громадянства без наявності поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування, виданого страховою компанією, зареєстрованою в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво на території України або договірні відносини зі страховою компанією - партнером на території України (асистанс) і покриває витрати, пов'язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, і діє на термін перебування в Україні», - йдеться в повідомленні.

Серед винятків, хто не підпадає під цю вимогу:

  • іноземці, особи без громадянства, які постійно проживають на території України; особи, визнані біженцями;
  • особи, які потребують додаткового захисту;
  • працівники дипломатичних представництв і консульських установ іноземних держав;
  • військовослужбовці (підрозділів) Збройних Сил держав - членів НАТО та держав - учасників програми НАТО «Партнерство заради миру».

Крім того, без наявності поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування іноземцями та особами без громадянства забороняється перетин КПВВ на тимчасово окуповані території Донбасу та Криму.

Самоізоляцію повинні проходити особи, що перетинають держкордон і прибули з держав з широким розповсюдженням COVID-19.

Норма не поширюється на дітей до 11 років і тих, хто отримав негативний ПЛР-тест на COVID-19 не більше ніж за 48 годин до перетину кордону.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Україна, карантин, прикордонники
В тему

Останні матеріали