У Туреччині розпочався другий пік епідемії коронавірусу нового типу. Однією з причин може бути недотримання заходів захисту.
Про це заявив міністр охорони здоров’я ТуреччиниФахреттін Коджа, повідомляє Gazeta.ua з посиланням на видання SoL Haber.
«Зараз ми переживаємо другий пік першої хвилі. Кількість пацієнтів і кількість життів, що ми втрачаємо, збільшується як в нашій країні, так і в світі», – сказав Коджа.
За останню добу в Туреччині померли від коронавірусу 45 осіб та було виявлено 1596 нових випадків зараження. Всього з початку епідемії в країні хворобу діагностували у 273 301 особи.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Фіктивне працевлаштуваня чоловіків: на Волині директор учбового центру отримав підозру
Сьогодні, 14:59
Випускник з Волині склав НМТ на 797 балів із 800 можливих
23 Червня 2026
Лісовий розкритикував ідею зміни формату НМТ
5 Червня 2026
Війна росії проти України: головне за 2 червня
3 Червня 2026
Реклама



