Сьогодні, 15:13
Новини

Гній тиснув на серце: на Волині лікарі врятували пацієнта

Гній тиснув на серце: на Волині лікарі врятували пацієнта

18-річного пацієнта врятували волинські лікарі.

У КНП «Нововолинська ЦМЛ» провели складне та життєво важливе оперативне втручання. 18-річний пацієнт зіткнувся із вкрай важким ускладненням – гнійним перикардитом, – повідомили у медзакладі.

Це небезпечний стан, при якому в навколосерцевій сумці накопичується гнійний вміст. Він створює критичний тиск на серце і становить безпосередню небезпеку для життя.

Реклама

Завдяки злагодженій та точній роботі нововолинських лікарів та медиків Волинської обласної клінічної лікарні вдалося видалити патологічну рідину та оперативно зняти тиск із серця, що дало змогу уникнути життєво небезпечних ускладнень.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, нововолинськ, лікарня, Лікарі
Реклама
В тему
Реклама

Останні матеріали