28 Серпня 2020
Новини

Авто зі США: чи зміняться правила реєстрації вживаних іномарок

Авто зі США: чи зміняться правила реєстрації вживаних іномарок

В Україні вирішили не забороняти купівлю вживаних іномарок, які переважно імпортуються в нашу країну з США. Мова йде про автомобілі, які отримали в Штатах статус "для утилізації".

Про це йдеться в доопрацьованому проекті постанови уряду про реєстрацію авто, який опубліковано на сайті МВС.

Водночас варто зауважити, що даний документ може бути змінений, оскільки проект ще не вносили в Кабмін на розгляд.

Раніше у проекті передбачалася нова процедура реєстрації іномарок, згідно з якою якщо у машини раніше була реєстрація іншої держави, то для реєстрації в Україні потрібні документи, що підтверджують першу реєстрацію.

Вони повинні бути перекладені на українську в консульстві тієї держави, з якої ввозиться авто.

Також у минулій версії проекту зазначалося, що документ про утилізацію не міг бути підтвердженням реєстрації машини. Таким чином, пошкоджені автомобілі, що були у вжитку, не можна було б ввезти в Україну на продаж.

Зараз міністерство внутрішніх справ зняло з проекту як вимогу завіряти документи на авто, так і заборону реєструвати "биті" іномарки.

Зазначимо, що авто із США зі статусом "для утилізації" в останні роки стали дуже популярні в Україні. Їх скуповують на американських аукціонах за низькими цінами, привозять і відновлюють. Ціна такої машини в Україні навіть після капремонту виходить набагато нижче, ніж у старого, але не битого аналога на авторинках.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: автомобіль, сша, документи
В тему