21 Серпня 2020
Новини

Скільки коштує китайська вакцина від коронавірусу

Скільки коштує  китайська вакцина від коронавірусу

Вакцина китайської державної фармакологічної компанії Sinopharm коштуватиме приблизно 145 доларів.

Про це інформує УНІАН.

Таким чином, вартість китайського препарату в 36 разів вища, ніж у випадку вакцини, яку розробляє Оксфордський університет. Як пише Newsweek, президент компанії Sinopharm Лю Чжинчен назвав приблизну вартість дози, яка складається з двох уколів. Однак, він не уточнив, про яку ціну йдеться: роздрібну чи оптову. Очікується, що китайська вакцина стане доступною в грудні.

Для порівняння, препарат, який розробляє компанія AstraZenca спільно з Оксфордським університетом коштує 4 долара за дозу. За такою ціною її продали уряду Великої Британії за попередньою угодою.

Видання нагадує, що AstraZenca отримала величезну підтримку з боку уряду на етапі розробки. В США компанія Johnson & Johnson пропонує свою потенційну вакцину за 10 доларів за дозу. За такою ціною компанія погодилася передати американському уряду 100 мільйонів доз. Фармакологічна фірма Pfizer теж уклала угоду з Вашингтоном.

Виконавчий директор компанії сказав Wall Street Journal, що вакцина буде коштувати 20 доларів. У свою чергу, Федеральна служба охорони здоров'я США оголосила минулого тижня, що коли вакцина від COVID-19 стане доступною, вона буде безкоштовною для американців. Уряд готовий забезпечити сотні мільйонів доз. Американцям потрібно буде платити лише за саме виконання укола. Але ці витрати повинне покрити страхування.


Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: вакцинація, карантин, коронавірус, китай
В тему