5 Серпня 2020
Новини

Побита в потязі телеведуча розповіла про проблеми з психікою сина

Побита в потязі телеведуча розповіла про проблеми з психікою сина

Телеведуча Анастасія Лугова, побита і ледь не зґвалтована в потязі Маріуполь – Київ, розповіла про проблеми з психікою сина.

Хлопчик, який перебував з матір'ю в купе під час події отримав велику психологічну травму і боїться залишатися один, написала вона в своєму Facebook.

"Захарчік ходить до психолога. У нього нанесена велика психологічна травма. Він боїться залишатися один. Каже, що страшилки по телевізору не страшні, а страшні йому дядька. Мене він поки теж боїться. Я дзвоню йому, але без відео. Дітки сприймають все візуально і він не може звикнути, що його мама виглядає так", – розповіла Луго

Постраждала зазначила, що син подорослішав за кілька днів. Жінка намагається вберегти його від суспільної уваги, не дозволяє дитині дивитися новини.

"Потрібно працювати над тим, щоб він себе не звинувачував. Каже: це я винен, що не врятував тебе, що не прокинувся раніше. Ми з ним розмовляємо. І Вова, і бабусі з дідусями, і сестра моя. Міркування та роздуми на цю тему можуть тривати довго. Він задає питання, намагається зрозуміти. Але до сих пір йому не зрозуміло, чому дядько бив маму і був голий", – поділилася мама хлопчика.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: потяги, кримінал
В тему

Останні матеріали