4 Серпня 2020
Новини

Як живеться українцям у «червоних зонах» карантину

Як живеться українцям у «червоних зонах» карантину

В Україні другий день діють нові правила адаптивного карантину, згідно з якими територія країни поділена на кольорові зони в залежності від епідситуації. Міста і регіони, які потрапили в червону зону, відреагували по-різному: Луцьк не зупинив роботу транспорту, в Тернополі працює приміське сполучення, а ось у Кіцманському районі Чернівецької області карантин посилили.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ, прес-служба Тернопільської міськради. 

У Кіцманському районі Чернівецької області посилили карантин - закрили всі кафе і ресторани, призупинили роботу ринків і магазинів, крім продуктових відділів. Громадський транспорт також не працює.

За минулу добу, 3 серпня, у районі зафіксували ще 41 випадок зараження.

Місцева рада Тернополя заявила про рішучу незгоду з внесенням міста в червону зону.

Так, депутати прийняли рішення зобов'язати виконавчі органи міської ради, підприємства, установи та організації забезпечити належне функціонування закладів дошкільної освіти, громадського транспорту і життєдіяльність Тернопільської міської територіальної громади, відповідно до рішень місцевої комісії ТЕБ та НС.

Також суб'єктам господарської діяльності рекомендують здійснювати свою діяльність відповідно до рішень вищезгаданої місцевої комісії, а органам Нацполіції - "не здійснювати дій щодо притягнення до відповідальності суб'єктів господарювання, які будуть діяти відповідно до рішень місцевої комісії".

Місцеві ЗМІ інформують, що станом на вівторок автовокзали і автостанції області працюють у звичайному режимі, бо в "червону" зону потрапило саме місто Тернопіль. Функціонує і Тернопільська приміська автостанція №2. Поки причин для того, щоб зупиняти приміське сполучення, не бачать.

У самому Тернополі вранці водії виїхали на маршрути, проте їх зупиняли поліцейські. Все ж транспорт у місті курсує, оскільки міськрада вирішила не посилювати карантин.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: карантин, Україна, луцьк, тернопіль
В тему

Останні матеріали