9 Липня 2020
Новини

В Україні запустять електронні лікарняні: що це означає

В Україні запустять електронні лікарняні: що це означає
В Україні в тестовому режимі запускають електронні лікарняні.

У  МОЗ є два напрямки того, як розвивати електронні лікарняні. Про це на брифінгу заявив заступник міністра охорони здоров'я Ярослав Кучер, - пише hromadske.

Перша модель — так звана «спрощена система». У Пенсійному фонді розробили спеціальний вебінтерфейс на сайті фонду. Там лікар може за допомогою електронного цифрового підпису вносити дані про пацієнта. Далі ця інформація буде автоматично надаватися усім службам.

За цією системою МОЗ зможе запустити електронні лікарняні вже до кінця літа. Поки відомство до 10 липня збирає форми реєстрації від медзакладів, які хочуть тестувати цю систему.

Другу модель електронних лікарняних назвали «цільовою моделлю», яку впровадять в систему eHealth. Електронні лікарняні в цій системі мають запрацювати на початку 2021 року.

Нагадаємо, в Кабміні обіцяли запровадити електронні лікарняні з квітня 2020 року, але тоді їх запустити не вдалося. За словами міністра охорони здоров'я Максим Степанова, виникли технічні проблеми, зокрема, через поширення коронавірусного захворювання.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Україна, лікарня
В тему

Останні матеріали