16 Червня 2020
Новини

Командира бойового корабля викрили на шпигунстві для російських спецслужб

Командира бойового корабля викрили на шпигунстві для російських спецслужб

На співпраці з російськими спецслужбами викрили капітана корабля Військово-морських сил ЗСУ.

Про це повідомили у пресцентрі СБУ.

"Командир бойового корабля без дозволу свого командування виїхав до тимчасово окупованої території АР Крим. Там він розпочав співпрацю із спецслужбами РФ і набув російського громадянства. Після цього капітан 2 рангу повернувся до місця дислокації свого екіпажу і почав приховано збирати інформацію з обмеженим доступом для передання російським спецслужбам", - розповіли у СБУ.

За даними слідства, отримані відомості фігурант планував передати іноземним кураторам після виїзду на постійне місце проживання до анексованого півострова. Для цього найближчим часом він збирався звільнитися з лав Збройних сил України.

Як зазначається, у капітана вилучено носії інформації з обмеженим доступом, які він збирався передати іноземній стороні.

Наразі розпочато кримінальне провадження щодо військовослужбовця, якого вже усунуто від займаної посади і скасовано допуск до державної таємниці.

Нагадаємо, раніше СБУ викрила гендиректора підприємства концерну "Укроборонпром" на розголошенні державної таємниці. Високопосадовець залучав до роботи з таємними документами підлеглого, термін дії допуску у якого закінчився.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: сбу, росія, крим
В тему