16 Червня 2020
Новини

Працівниці луцького заводу відрізало палець під час роботи

Працівниці луцького заводу відрізало палець під час роботи

У Луцьку на заводі «Кромберг енд Шуберт Україна» 32-річна працівниця втратила палець.

Про це ІА "Волинські новини" розповів один із працівників заводу, який зазначив, що одна із його колег втратила пальця, випадково засунувши руку у «січкарню» на лінії.

Інформацію про травматичний випадок на виробництві підтвердив медичний директор з оперативної роботи комунального підприємства «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Волинської обласної ради» Андрій Абрамов.

З його слів, 15 червня близько 11:15 на лінію «103» надійшов виклик. З’ясувалося, що під час виробничого процесу 32-річна працівниця заводу отримала травматичну ампутацію першого пальця правої кисті руки.

«Пацієнтку доставили до Луцької міської клінічної лікарні. Наразі її життю нічого не загрожує», – зазначив медик.

Тим часом, на «Кромберг енгд Шуберт» інформацію про нещасний випадок також підтвердили.

«15 червня близько 11:00 години у нас на виробництві справді трапився нещасний випадок. Одна із працівниць заводу отримала пошкодження першої фаланги великого пальця правої руки. Від сьогодні ми створили спеціальну комісію, яка займається з’ясуванням усіх обставин цього випадку. Буде вжито усіх заходів, аби подібних випадків більше не повторилось. Наші інженери із техніки безпеки наполягають на тому, аби не давати оцінку цій ситуації, не дочекавшись результатів розслідування цієї комісії.

Згідно із попередньою інформацією, уся техніка на підприємстві справна, оскільки регулярно проходить усі необхідні технічні огляди, тому в технічному плані все повинно бути добре. У будь-якому випадку, протягом п’яти днів ця комісії з’ясує усі обставини інциденту, і ми зробимо усе можливе, аби такого більше не повторилось», – повідомили у прес-службі підприємства.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: луцьк, Волинь, робота
В тему