Відео

У Чернігові водій маршрутки вигнав ветерана АТО, який втратив ногу на війні

У Чернігові водій маршрутки вигнав ветерана АТО, який втратив ногу на війні

У Чернігові водій маршрутки відмовився безкоштовно везти ветерана війни.

Наступного дня боєць Владислав Шатило прийшов до нього для роз'яснень. Відео інциденту опублікував на сторінці у Facebook Олександр Тарнавський, друг військового.

"Вчора моєму товаришеві Владиславу Шатилу, що втратив на війні ногу, відмовили у безкоштовному проїзді, гарантованому законом. Крім того, водій почав принижувати Владислава при пасажирах і розмахувати своїм посвідченням учасника бойових дій в Іраку", - пише Тарнавський.

За його словами, наступного дня учасники інциденту зустрілися на кінцевій зупинці маршрутки.

Там маршрутник почав виправдовуватися і заявив, що він такий же, як і учасник війни на Донбасі, і нібито чудово розуміє, бо сам був у Багдаді. Судячи з останніх кадрів, ветеран все ж вирішив жорстко провчити кривдника і вивів його з маршрутки. У кінці ролика водій стоїть у розірваній кофті та із синцями на обличчі.

"Бесіда" проходила виключно між водієм і хлопцем з протезом, ніхто сторонній не втручався. Вже після припинення зйомки водій вибіг напівоголений і почав кричати нецензурну лайку, за яку відповісти не зміг. Урешті втік у невідомому напрямку, залишивши автобус відкритим", — уточнив Тарнавський.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: чернігів, ато, громадський транспорт, скандал
В тему