У квартирі, де живе колишній очільник Державної податкової служби Сергій Верланов з дружиною і дочкою, СБУ провела обшуки.
Про це Верланов повідомив в Facebook.
"Сьогодні вранці до квартири, у якій я проживаю разом з дружиною та маленькою донькою, прийшли з обшуком співробітники СБУ. Що шукали - не уточнювали, але те, за чим, ймовірно, прийшли, не знайшли. Буду інформувати про хід справи та захищати себе та свою родину", - йдеться у дописі.


В СБУ наразі офіційно про обшуки у Верланова нічого не пишуть.
Нагадаємо, 24 квітня Кабмін звільнив з посад очільника Державної митної служби Максима Нефьодова та главу Податкової служби Сергія Верланова.
Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
В Україні скасували щеплення від коронавірусу залишками вакцини
Сьогодні, 10:05
Коронавірус в Україні: свіжа статистика
Сьогодні, 09:45
Хто така Квітка Цісик: найцікавіші факти про співачку
20 Квітня 2021
Дощі та грози: прогноз погоди до кінця тижня
20 Квітня 2021
Звільнили начальника Держгеокадастру у Волинській області
20 Квітня 2021
Назвали суму покупки, після якої позбавлятимуть субсидії
20 Квітня 2021
Коронавірус в Україні: де і досі найбільше хворих
20 Квітня 2021
Доступне житло, декрет для тата і легалізація євроблях: що в звіті «Слуги Народу» за минулий тиждень
19 Квітня 2021
Коронавірус в Україні: де і досі найбільше хворих
19 Квітня 2021
Вакцинація Pfizer: хто в Україні отримав перші щеплення
18 Квітня 2021