14 Квітня 2020
Новини

Які пенсіонери і коли отримають обіцяну 1000 гривень

Які пенсіонери і коли отримають обіцяну 1000 гривень

В Україні Верховна рада нарешті схвалила зміни до бюджету на 2020. Відтак зовсім скоро пенсіонери, які отримують пенсію меншу за 5 тисяч гривень, отримають  додаткову тисячу.

Після набрання чинності змін до держбюджету у 2020 році має минути 5 днів, перш ніж почнуться виплати. Про це повідомляє Міністерство соціальної політики України у фейсбуці.

Рішення парламенту дає можливість додатково спрямувати понад 10 мільярдів гривень для виплати одноразової допомоги у розмірі 1000 гривень більш ніж 10,6 мільйонів людей,
– зазначила міністрка соцполітики Марина Лазебна.

Хто отримає додаткову тисячу і кому нарахують 500 гривень

  • З 1 квітня в Україні зміниться сума пенсійних виплат. Проте, не всім пенсіонерам варто чекати на підвищення. Мовиться про додаткову 1 тисячу гривень одноразової грошової допомоги через карантин. Однак отримають її лише ті, у кого виплати і так є меншими за 5 тисяч гривень.
  • Окрім них, додаткову тисячу у квітні отримають і понад 400 тисяч одержувачів соціальної допомоги: люди з інвалідністю з дитинства, діти з інвалідністю та отримувачі соціальних пенсій.
  • Також уряд ввів додаткову фінансову допомогу: з 1 квітня пенсіонери отримають виплату в розмірі до 500 гривень. На таку доплату можуть розраховувати ті, хто старший за 80 років і має пенсію не більше 9 205 гривень.
  • Хороші новини є і для працюючих пенсіонерів. З 1 квітня Пенсійний фонд перерахував виплати тим людям, які після виходу на пенсію продовжували працювати. Збільшені пенсії цього місяця отримають понад 357 тисяч осіб, сума у середньому підвищиться на 170 гривень.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, економіка, пенсіонери, пенсійний фонд, пенсії
В тему

Останні матеріали