На Одещині COVID-19 заразилися троє медиків.
Про це повідомив голова Одеської ОДА Максим Куций, - пише РБК-Україна.
За його словами, зараз в Одеській області підтверджено коронавірус у 43 осіб, з яких троє медиків.
"На сьогоднішній день лабораторно підтверджений діагноз у 43 осіб. На жаль, в їх числі одна дитина, а також троє медиків у місті Подольськ", - сказав Куций.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Гній тиснув на серце: на Волині лікарі врятували пацієнта
25 Червня 2026
Знову потруїлися люди: де найбільша небезпека?
22 Червня 2026
Помер військовий хірург з Волині Андрій Кострубський
22 Червня 2026
Ексвійськового, який вбив активіста Дем'яна Ганула, засудили до довічного за трьома статтями
19 Червня 2026
окупанти вдарили по Одещині
19 Червня 2026
Пригостив солодощами і заманив до вбиральні: в Одесі засудили молодика, який зґвалтував 8-річну сусідку
12 Червня 2026
На Волині з шиї жінки дістали 8-сантиметрового паразита
8 Червня 2026
Ексмеру Одеси Труханову знову продовжили обов'язки
1 Червня 2026
Реклама







