8 Квітня 2020
Новини

У Луцьку на лікування хворих на коронавірус медиків виділятимуть 10-20 тисяч гривень

У Луцьку на лікування хворих на коронавірус медиків виділятимуть 10-20 тисяч гривень

У Луцьку на лікування хворих на коронавірус медиків виділятимуть 10-20 тисяч гривень.

Відповідний проєкт рішення про страхування працівників усіх лікувальних закладів міста (і міського, і обласного підпорядкування) у разі їхнього захворювання на COVID-19, ухвалили депутати Луцької міської ради.

Про це стало відомо сьогодні, 8 квітня, під час пленарного засідання позачергової 75-ї сесії міської ради - пишуть Волинські новини

На думку депутата Луцької міської ради Ігоря Поліщука, у зв‘язку з виконанням своїх обов‘язків медики перебувають у зоні ризику та підвищеної небезпеки через коронавірус.

Так, серед 34 хворих на COVID-19 у Волинській області 20 медиків, а це майже 59%.

Тож, ухвалена програма «страхування» працівників галузі медицини буде полягати в тому, що у разі захворювання працівника лікувального закладу на COVID-19 його лікування буде оплачуватися з міського бюджету у розмірі: до 10 тисяч гривень – легка та середньої тяжкості форма захворювання, до 20 тисяч гривень – важка форма захворювання.

«Ми не можемо зволікати і чекати, коли медикаменти для лікування COVID-19 передадуть централізовано, адже коли і як точно це відбудеться поки невідомо. Люди, які сьогодні перебувають в авангарді боротьби з коронавірусом, виконують особливо важливу роботу, піддають себе ризику та підвищеній небезпеці, а тому повинні бути захищені і знати, що у разі захворювання на COVID-19, місто подбає про їхнє лікування. Ми маємо подбати про наших медиків, але на сьогодні безкоштовне лікування і медикаменти, які мали надійти для лікування COVID-19, не надійшли», – каже депутат.

Тож, луцькі депутати передбачили 500 тисяч гривень з медичної субвенції на лікування луцьких медиків у Волинській обласній інфекційній лікарні.

Окрім того, луцькі обранці громади ухвалили рішення виділити 1 мільйон 500 тисяч гривень для фінансової підтримки лікарів міських медичних закладів, в першу чергу тих, хто має підвищене навантаження по боротьбі з коронавірусом.

Депутати Луцькради ухвалили рішення одноголосно.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: луцьк, луцька міська рада, медицина, лікарня, коронавірус
В тему