31 Березня 2020
Новини

В Івано-Франківську померла породілля, в якої підозрювали коронавірус

В Івано-Франківську померла породілля, в  якої підозрювали коронавірус

В Івано-Франківську померла породілля, стосовно якої була підозра на коронавірус.

Про це повідомив під час брифінгу заступник директора департаменту охорони здоров'я обласної державної адміністрації Володимир Чемний, - пише Gazeta.

За його словами, пологи в жінки були фізіологічні. Вона народила дівчинку вагою 2,5 кг. Дитина дихає самостійно і перебуває у стабільному стані. Новонароджена перебуває під наглядом медиків. Наступного дня після пологів стан жінки погіршився. Породіллю підключили до апарату штучної вентиляції легень, але вона померла.

Зазначається, що жінка потрапила до пологового будинку на початку березня з плановою госпіталізацією за направленням, адже вона мала хронічну артеріальну гіпертензію. Утім, 10 березня вона потрапила до реанімації через високий тиск.

"Жодних ознак коронавірусу на момент переведення жінки в реанімаційне відділення не було. Проте 29 березня у неї різко піднялася температура, почалися явища дихальної недостатності, тобто симптоми, як у хворих на коронавірус", - розповів чиновник.

Після цього породілля зізналася медикам, що повернулася з Польщі. Її перевели до окремого ізольованого приміщення. Того ж дня, після обіду, у жінки почалися пологи - і вона народила.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: коронавірус, івано-франківськ, смерть
В тему