31 Березня 2020
Новини

У Грузії через карантин ввели «сухий закон»

У Грузії через карантин ввели «сухий закон»

У Грузії в умовах загального карантину заборонено функціонування всіх об'єктів з реалізації алкогольних напоїв. 

Про це повідомляє Грузія Online.

"На час надзвичайного стану забороняється функціонування об'єктів реалізації спиртних напоїв та пива, а також вина та інших алкогольних напоїв виноградного походження", - йдеться в повідомленні.

При цьому наголошується, що протягом всього періоду дії режиму надзвичайного стану до 21 квітня діяльність ресторанів, об'єктів громадського харчування, в тому числі діючих при підприємствах і організаціях, допускається тільки обслуговуванням з доставкою на місце або вивезенням продукту транспортним засобом без допуску споживача в реалізаційних простір. 

Грузія з 31 березня переведена на загальний карантин. З 21:00 до 06:00 буде діяти комендантська година - пересування по місту забороняється пішки і на автотранспорті без відповідного пропуску. Закрито всі торгові об'єкти, крім продуктових магазинів, аптек і відділень банків.

За останніми даними МОЗ Грузії, в країні офіційно зафіксовано 110 випадків зараження коронавірусів, з них 21 осіб вилікувалися. В стаціонарах під наглядом лікарів перебувають 278 пацієнтів, в режимі карантину - 4 тис. 995 осіб.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Світ, карантин, грузія
В тему