У Тернопільській області коронавірус виявили в 11-річної дитини та її матері, заразилися і дев’ять медичних працівників.
21 хворих на Сovid-19 – в Монастириському районі, 1 – летальний. Про це повідомили в Тернопільському штабі протидії коронавірусу.
- 1– житель міста Заліщики. Чоловікові 57 років. Знаходиться в Тернопільській лікарні швидкої допомоги
- 1 – житель міста Тернополя. Чоловікові 55 років. Він звернувся до сімейного лікаря і перебуває на самоізоляції.
- 1 – житель Золотого Потоку Бучацького району – медик Монастириської лікарні.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
У Тернополі в ТЦК незаконно утримували чоловіків з психічними розладами та інвалідністю
12 Червня 2026
Показали відео з ТЦК у Тернополі, де застрелився чоловік
25 Травня 2026
У Луцьку судитимуть агента гру
21 Травня 2026
В Україні виявили вже 63 випадки зараження хантавірусом
18 Травня 2026
росіяни атакували Тернопіль дронами
1 Травня 2026
Новий штам COVID-19 «Цикада» вже в Україні
22 Квітня 2026
росія атакувала Закарпаття й Тернопільщину
1 Квітня 2026
Реклама





