26 Березня 2020
Новини

Український «Книжковий Арсенал» переносять через коронавірус

Український «Книжковий Арсенал» переносять через коронавірус

«Книжковий Арсенал» – знакову літературну подію в Україні, відому на весь світ, переносять на серпень.

На такий крок організатори події вимушені були піти через коронавірус, ідеться на офіційному сайті події.

Мистецький арсенал вирішив перенести Х Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал" на кінець серпня 2020 року. Причиною стало стрімке поширення вірусу Covid-19 у світі та Україні. Подія попередньо повинна була відбутись 20-24 травня у Києві.

Наша команда вірить, що "Книжковий Арсенал" потрібний нашим учасникам і нашим відвідувачам. Потрібний не в онлайні, а в реальному житті, в унікальному просторі історичної будівлі Мистецького арсеналу, в його неповторній естетичній книжковій атмосфері. Тому ми продовжуємо роботу над підготовкою фестивалю, – заявила координаторка фестивалю Юлія Козловець.

Відомо, що організатори літературної події вірили, що подія все ж відбудеться, адже карантин в Україні було запроваджено до 3 квітня. Але згідно з новим указом уряду, карантин продовжили до 24 квітня, відтак існував ризик скасуванню фестивалю. Варто додати, що "Книжковий Арсенал" є міжнародною подією, яка щороку відвідує понад 55 тисяч відвідувачів, письменників та іноземців.

Юлія Козловець, координаторка Книжкового Арсеналу / Фото: Мистецький Арсенал

"Уточнені дати ми повідомимо додатково. Якщо ситуація знову зміниться, ми будемо змінюватись разом із нею", – додала Юлія Козловець. Щодо учасників, які вже подали заявки на учатсь у фестивалі, організатори обіцяють з ними зв'язатись та узгодити хід роботи.

Нагадаємо, уряд ухвалив рішення ввести режим надзвичайної ситуації в Україні та продовжив карантин до 24 квітня.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Україна, коронавірус, література, культура
В тему