25 Березня 2020
Новини

В Україні посилили обмеження через коронавірус

В Україні посилили обмеження через коронавірус

В Україні посилили обмежувальні заходи, спрямовані на запобігання поширенню в країні коронавірусу.

Як повідомляє Міністерство охорони здоров’я на сторінці у Facebook, постанову ініціював глава МОЗ Ілля Ємець задля ефективнішої боротьби з вірусом. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні уряду 25 березня.

Відтепер заклади охорони здоров’я матимуть право здійснювати:

  • обов’язкове медичне обстеження осіб, які мають симптоми COVID-19 або перебували в контакті з особами, яким встановлено діагноз COVID-19, якщо вони відмовляються від обстеження в добровільному порядку;

  • обов’язкову госпіталізацію таких осіб;

  • призначати карантин особам, яким встановлено діагноз COVID-19 та які ухиляються від лікування в добровільному порядку.

Також МОЗ має розробити та затвердити порядки обов’язкової госпіталізації осіб, яким встановлено діагноз або підозру коронавірусу. Це ж стосується і тих пацієнтів, які ухиляються від лікування, обстеження і перебування на карантині (самоізоляції) в добровільному порядку, а також обов’язкової самоізоляції людей, яким встановлено діагноз (або підозру) COVID-19, та їхніх контактних осіб.

Крім цього, тепер Національна поліція та Національна гвардія забезпечуватимуть охорону громадської безпеки і порядку на прилеглій території об’єктів, на яких проводяться заходи з обов’язкового обстеження, госпіталізації або карантину.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Україна, коронавірус, Надзвичайні події, кабінет міністрів
В тему