У Київській міськраді депутатам міряють температуру через поширення китайського коронавірусу.
Про це на своїй сторінці у Facebook написав один із них – Вадим Васильчук, відзначивши, що 12 березня у Київраді відбудеться сесія, - пише obozrevatel.
"На вході зустрічають і перевіряють! Все добре – йдемо працювати!" – підкреслив він.

Про таку ситуацію розповів ще один депутат Ярослав Діденко у мережі.
"Перед кавою і засіданням Київради вимір температури. У будь-якій ситуації будем залишатися людьми", – написав він.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Ексвійськового, який вбив активіста Дем'яна Ганула, засудили до довічного за трьома статтями
19 Червня 2026
Хакери розробили копію «Резерв+»
19 Червня 2026
В упц мп відреагували на російську атаку по Лаврі
15 Червня 2026
росіяни влучили «шахедом» у Києво-Печерську Лавру
15 Червня 2026
На Київщині депутат фотографував сідниці колег під час гімну
12 Червня 2026
Помер знаний депутат Берестечківської міськради
8 Червня 2026
Реклама





