11 Березня 2020
Новини

Луцька мерія зробила заяву щодо переселення Старого ринку

Луцька мерія зробила заяву щодо переселення Старого ринку

Луцька міська рада закликає підприємців Центрального (Старого) ринку прискорити добровільний переїзд.

Текст звернення опублікували на сторінці мерії у facebook.

У ньому, зокрема, йдеться:

«Закликаємо вас послідувати прикладу багатьох ваших колег та прискорити добровільний переїзд з Центрального ринку. Заяву з цього приводу можна подати у ЦНАП. Після подання заяви Луцька міська рада допоможе вам перевезти контейнери.

Учора, 10 березня, департамент муніципальної варти провів демонтаж незаконно встановленого паркану навколо земельної ділянки комунальної власності на вулиці Глушець, 1.

У найближчі дні демонтаж буде завершено і після цього розпочнеться реалізація рішення Луцької міської ради від 29.01.2020 №69/1 “Про припинення права постійного користування комунальному підприємству “Луцькі ринки” земельною ділянкою” в частині демонтажу металевих контейнерів усіма доступними методами за умови дотримання чинного законодавства».

Нагадаємо, раніше виконком міськради ухвалив рішення про ліквідацію лівої частини Центрального ринку. Однак багато підприємців та працівників ринку з цим не погодилися і почали чергування. 3 лютого до ринку прийшли муніципали, які виписали штрафи за автомобілі, припарковані на пішохідних доріжках. І заявили, ніби їх намагалися бити. Також ЗМІ повідомили, що деякі підприємці вже переїхали зі Старого ринку на Новий.

У ніч на 5 лютого почався демонтаж ринку.  Він не вдався. А 11 лютого на ринку з'явилася керівниця муніципальної варти Луцька з важкою технікою. Муніципали провели демонтаж контейнера, в якому працювали на ринку.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: луцьк, луцька міська рада, ринки, Волинь
В тему