11 Березня 2020
Новини

Найпопулярніші двокамерні холодильники — рейтинг 2020 року

Найпопулярніші двокамерні холодильники — рейтинг 2020 року

У продажу представлені як бюджетні двокамерні холодильники, так і просунуті варіанти з технологією No Frost, сенсорним дисплеєм і зонами свіжості. Фахівці MagaZilla підготували рейтинг найпопулярніших моделей, здатних стати ефектним елементом інтер'єру сучасної кухні. Шорт-лист формують двокамерні холодильники від 300 л з класом енергоспоживання не нижче А+.

Snaige RF360-1801AA

Бюджетний холодильник з нижнім розташуванням морозильної камери приваблює мінімалістичним дизайном. Передбачено моделі різних відтінків, що дає змогу обрати оптимальний варіант для вашого інтер'єру. Пристрій працює на екологічно чистому холодагентові R600A. Загальна місткість холодильної та морозильної камер — 315 л. За добу агрегат здатен заморозити до 7 кг продуктів. При вимкненні електропостачання холод у камерах зберігається протягом 17 годин. Варто відзначити антибактеріальне покриття стінок, яке сприяє підтриманню ідеального біоклімату всередині камер.

Bosch KGN39XW326

Холодильник Bosch KGN39XW326 об'ємом 366 л оснащено LED-дисплеєм, який спрощує керування і контроль за поточними параметрами роботи. Потужність заморожування заявлена ??на рівні 14 кг/добу. При зникненні напруги в мережі холод автономно зберігається протягом 16 годин. Функція швидкого заморожування дає змогу зберігати смакові якості продуктів і максимальну кількість вітамінів. Для тривалого зберігання овочів та фруктів є зона свіжості. Клас енергоспоживання — А++. Рівень шуму при роботі — 39 дБ.

Лайфхак! Якщо ви хочете купити холодильник і заощадити бюджет, не жертвуючи при цьому якістю, рекомендуємо проаналізувати цінову політику інтернет-магазинів на сайті m.ua.

Electrolux EN 3885 MOX

Стильний сучасний дизайн, система No Frost, наявність зони свіжості та режиму відпустки — ключові переваги холодильника Electrolux EN 3885 MOX. Загальна місткість агрегату становить 360 л. Керування здійснюється за допомогою інтуїтивно зрозумілої сенсорної панелі. Потужність заморожування — 8 кг на добу. Час збереження холоду — 18 годин. У розпорядженні користувача — функції швидкого охолодження та заморожування, які сприяють збереженню корисних властивостей продуктів.

LG GW-B509SQJZ

Холодильник LG GW-B509SQJZ протягом 24 годин може заморозити до 14 кг продуктів. Місткість холодильної камери становить 277 л, а морозильної — 107 л. Для зберігання свіжого м'яса та риби передбачено спеціальний відсік, температура в якому близька до 0 °C. Також є зона Moist Balance Crisper, де підтримується підвищена вологість. Завдяки такому рішенню продукти не висихають й довше залишаються свіжими. Клас енергоефективності — А++.

Samsung RB34K6000SS

Агрегат заморожує до 12 кг продуктів за добу та утримує холод при вимкненні світла до 16 годин. Загальна місткість холодильної та морозильної камер становить 344 л. Є функція автоматичного розморожування, швидкого охолодження, режим відпустки, а також зона свіжості. Завдяки низькому рівню шуму (38 дБ) модель стане відмінним вибором для квартири-студії, в якій об’єднані кухня та місце для відпочинку.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: технології
В тему