27 Лютого 2020
Новини

Інтерактивна мапа: як українцям прискорити покращення доріг

Інтерактивна мапа: як українцям прискорити покращення доріг

На мапі вже можна побачити всі ділянки, що будуть відремонтовані за базовим сценарієм оновлення доріг у 2020 році та додаватимуться нові після відповідних рішень влади.

Укравтодор запустив інтерактивну мапу, через яку можна буде в режимі реального часу залишати скарги щодо стану доріг, отримувати інформацію щодо стану проїзду та об’єкти придорожнього сервісу, а також контролювати дотримання програми будівництва та ремонтів, повідомили у компанії.

«Люди зможуть залишати скарги, а підрядники і наші служби будуть отримувати цю інформацію. Проконтролювати реальний стан доріг, сидячи в Києві, або навіть нашим службам, в яких кілька співробітників відповідають за утримання, маючи на балансі тисячі кілометрів, не реально. А за допомогою людей, які будуть залишати скарги, ми це зробимо», – розповів голова Укравтодору Олександр Кубраков.

За словами радника голови Укравтодору Яніки Мерило, наступним кроком стане інтеграція мапи з іншими додатками.

«Наразі є низка дійсно корисних додатків – такі як Waze, Bolt, Uber, Дія тощо. І для нас важливо, щоб вони почали інтегруватися з нашою мапою. Адже, якщо ви користуєтесь Waze, зрозуміло, що не має особливого сенсу встановлювати ще кілька схожих додатків. Наш пріоритет – систематизувати всі звернення в одному місці і мати можливість їх ефективно опрацьовувати», – сказала вона.

Крім того, на мапі вже можна побачити всі ділянки, що будуть відремонтовані за базовим сценарієм оновлення доріг у 2020 році та додаватимуться нові після відповідних рішень влади.

«Підрядні організації отримують гроші на утримання доріг – це і дрібні ремонти, і забезпечення наявності дорожніх знаків та розмітки, і прибирання доріг від снігу. Завдяки інтерактивній мапі бізнес зможе оперативно отримувати інформацію про наявні проблеми та вчасно вирішувати їх. Задача Укравтодору – застосовувати санкції до підрядника, який порушує вимоги контракту», – пояснив Кубраков.

Інтерактивна мапа Укравтодору доступна за посиланням.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: укравтодор, дороги
В тему