Розтрата понад 2 млн грн бюджетних коштів: повідомлено про підозру ексдиректорці Служби місцевих автодоріг у Волинській області
Колишній директорці ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» повідомили про підозру у розтраті бюджетних коштів в особливо великих розмірах, вчиненій шляхом зловживання службовим становищем.
Про це інформують у відділі інформаційної політики обласної прокуратури.
Встановили, що чиновниця уклала договір із приватним підприємством про виконання за завищеними цінами робіт із розроблення документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості в межах смуг відведення автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Волинської області.
Таким чином розтратила понад 2 млн гривень бюджетних коштів.
Суд обрав підозрюваній запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.
Досудове розслідування: СУ ГУНП у Волинській області за оперативного супроводу УСР в області ДСР Національної поліції України.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.







