У Луцьку на Старому ринку муніципали болгаркою зрізають ворота центрального входу.
Демонтажні роботи розпочали близько 17:35. Вхід до ринку живим ланцюгом відгородили муніципали, - пише ІА "Волинські новини".
На місці присутні працівники поліції, які спостерігають за демонтажем.
![](https://t1.ua/prm_mat/kinezi.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/kinezi_mob.jpg)
Нагадаємо, раніше виконком міськради ухвалив рішення про ліквідацію лівої частини Центрального ринку. Однак багато підприємців та працівників ринку з цим не погодилися і почали чергування. 3 лютого до ринку прийшли муніципали, які виписали штрафи за автомобілі, припарковані на пішохідних доріжках. І заявили, ніби їх намагалися бити. Також ЗМІ повідомили, що деякі підприємці вже переїхали зі Старого ринку на Новий.
У ніч на 5 лютого почався демонтаж ринку. Він не вдався. А 11 лютого на ринку з'явилася керівниця муніципальної варти Луцька з важкою технікою. Муніципали провели демонтаж контейнера, в якому працювали на ринку.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.