7 Лютого 2020
Новини

«Антитіла» видали рімейк пісні на честь підлітка, який загинув у теракті (відео)

«Антитіла» видали рімейк пісні на честь підлітка, який загинув у теракті (відео)

Гурт "Антитіла" видали рімейк пісні "Птаха" на честь Дані Дідіка в рамках проекту "Так працює пам'ять".

Мистецька ініціатива триває вже понад 25 тижнів, її мета — через пісні закарбувати пам‘ять про маленького, але сильного духом українця — Данила Дідіка, який загинув у результаті теракту, - інформує Radioroks.

Нагадаємо, 22 лютого 2015 року, на другий рік війни, в річницю перемоги Революції Гідності, у Харкові проходила хода на підтримку єдності України.

В ній брав участь і Данило Дідік. Хода почалася біля Палацу Спорту, активісти вишикувалися в колону та рушили в напрямку майдану Свободи, однак встигли пройти лише 100 метрів, коли пролунав вибух. Хлопець ішов попереду колони, перебував поблизу епіцентру вибуху й отримав тяжку черепно-мозкову травму. Травма призвела до коми. Наступного дня, 23 лютого 2015 року, не приходячи до тями, Данило помер. Життя дитини обірвалося у п’ятнадцять років. 

Тоді від вибуху міни, закладеної проросійськими терористами, загинули ще троє учасників ходи: Микола Мельничук (18 років), Вадим Рибальченко (37 років), Ігор Толмачов (52 роки).

«Немає, і не може бути таких слів, які б вгамували біль батьків Дані. Коли за свободу і незалежність гине дитина, це завжди означає, що десь хтось із нас, дорослих, недопрацював, не передбачив, не вберіг.  Смерть Даньки - це нагадування, що ми відповідальні за кожен свій крок. І не лише перед собою», - коментує ініціатор проєкту Руслан Горовий.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: музика, Україна, революція гідності
В тему