7 Лютого 2020
Новини

Долар і євро різко подешевшали

Долар і євро різко подешевшали

На п'ятницю, 7 лютого, Національний банк України розрахував офіційний курс гривні до основних іноземних валют.

Зокрема, ціни на валюти сьогодні такі:

1 долар США – 24,58 грн;
1 євро – 27,04 грн;
10 російських рублів – 3,89 грн.

Так, у порівнянні зі вчорашніми показниками, курс долара впав відразу на 22 копійки після зниження на п'ять копійок в попередній банківський день. Офіційний курс опустився ще нижче психологічної позначки в 25 гривень. За тиждень, з 31 січня, гривня зміцнилася по відношенню до американської валюти вже на 34 копійки.

Курс євро сьогодні впав на 28 копійок після зниження на 14 копійок в попередній банківський день. Вартість 10 російських рублів сьогодні опустилася на сім копійок. Гривня в цілому вже компенсувала падіння першого тижня лютого і повернулася до показників кінця січня-2020.

Як відомо, офіційний курс долара розраховується, виходячи з показників на міжбанківському валютному ринку, але з деяким відставанням. У четвер, 6 лютого, долар впав на дев'ять копійок в покупці і на 10 – в продажу. Американська валюта завершила торги на рівні 24,57/24,59 грн (купівля/продаж). Євровалюта знизилася в ціні на 12 копійок в покупці і на 14 – в продажу. До закриття євро торгувався на рівні 27,01/27,03 грн (купівля/продаж). Сьогоднішні торги ще не почалися.

    Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

    Читайте також
    Все про: Україна, курс валют, валюта
    В тему

    Останні матеріали