15 Січня 2020
Новини

«Сєпар у сметані»: у так званій «ДНР» запустили нову страшилку про українське життя (відео)

«Сєпар у сметані»: у так званій «ДНР» запустили нову страшилку про українське життя (відео)

На телеканалі "ДНР" пропагандисти розповіли нову страшилку про життя в Україні.

Цього разу у Вінниці, яка, за версією терористів, виявилася в Західній Україні, почали продавати консерви "зі шматочками російськомовних немовлят".

В асортименті, який розповсюджували на українських різдвяних ярмарках, також були представлені консерви під назвами "Сепар у сметані, маслі", "Пам'ять дідові в томаті" і "Снігур православний із мощами Кобзона". Про це розповіли в ефірі новин, який опублікували на пропагандистському Youtube-каналі.

Пропагандисти озвучили нову страшилку про життя в Україні

"Це не абсурд, а всього лише нові продукти харчування на Західній Україні. Лінійки консервів почали випускати у Вінниці в продаж зовсім недавно. Гучні провокативні назви відображають ненависть до жителів Донбасу. У добавці напис: "містить шматочки російськомовних немовлят", а в доповненні до консерв йдуть ще й соуси "Смерть ворогам", – розповідають пропагандисти.

За словами ведучого, від продажу товарів в Україні збирали кошти для допомоги армії. В "ДНР" таке явище назвали небажанням дотримуватися моральних норм.

"Ще вчора життя людини було головною цінністю, що було прописано в Конституції України, а вже сьогодні від братовбивчої війни українські політтехнологи переступили до "канібалізму"", – зазначив "експерт" на телеканалі "ДНР".

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: днр
В тему

Останні матеріали