На Донеччині згоріла база парамедиків "Ангели Тайри", які допомагали українським військовим у районі Широкино. Один з волонтерів отримав незначні опіки.
Пожежа сталася в ніч на 14 січня, повідомила на своїй фейсбук-сторінці командир підрозділу "Ангели Тайри" Юлія Паєвська.
За її словами, згоріли усі волонтерські медикаменти та обладнання, а також частково особисті речі.
Попередня причина пожежі – несправна проводка.
Паєвська подякувала рятувальникам за порятунок частини майна і звернулася до небайдужих із проханням про допомогу у відновленні бази.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
На Рівненщині через падіння дрона вигорів майже гектар лісу
28 Травня 2026
Питання Донбасу є ключовим – Зеленський
23 Січня 2026
США шукають компроміс щодо Донбасу
18 Грудня 2025
У Буковелі горить готель
7 Листопада 2025
Реклама







