10 Січня 2020
Новини

У Чернівцях молодят залякували шокером у РАЦСі (відео)

У Чернівцях молодят залякували шокером у РАЦСі (відео)

У Чернівцях молодят під час суперечки начальниця РАЦСу Наталія Вишневська залякувала електрошокером. 

На ролику видно, як чиновниця дістає електрошокер і вмикає його, - пише "Сьогодні".

"Прийшовши подати заяву з усіма документами, нас принизили і обізвали неадекватами, викликали поліцію. Причина – оплата держмита в касі "Ощадбанку" в сумі 90 копійок замість 85 копійок. У касі "Ощадбанку" суму округлили згідно з постановою про вилучення дрібних монет. Начальниця не чула про це, і, коли ми, з'ясовуючи, доводили, що оплатили мито правильно, вона принесла шокер і застосувала його до нас, немов боячись, що її хтось чіпатиме", – розповів автор відео.

У Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції України, якому підпорядковується РАЦС, повідомили, що Вишневську вже усунули з посади. За цим фактом вже почали службове розслідування.

"Моя реакція – вкрай негативна, ми починаємо службове розслідування. На час його проведення і дисциплінарного провадження Наталія Станіславівна буде відсторонена від роботи", – розповіла керівник Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України Вікторія Васильчук.

Вона зазначила, що "навіть у разі, коли громадяни не завжди чемно і стримано поводяться на прийомі у держслужбовців, обов'язком чиновника є спілкуватися з людьми таким чином, щоб не допустити конфліктних ситуацій".

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: чернівці
В тему