У Києві судитимуть 36-річного чоловіка, який жорстоко вбив собаку.
Про це повідомляє пресслужба столичної прокуратури.
"Інцидент стався в Деснянському районі Києва. Підозрюваний на ґрунті неприязних відносин з господинею собаки кухонним ножем завдав тварині потужний удар в область черевної порожнини. Внаслідок отриманої травми тварина померла", – йдеться в повідомленні.
Дії зловмисника кваліфіковані за ч. 1 ст. 299 КК України (жорстоке поводження з тваринами, які відносяться до хребетних, вчиненого умисно, що призвело до загибелі тварини).
За вчинене чоловіку загрожує арешт на строк до 6 місяців або обмеження волі на строк до трьох років.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Ексвійськового, який вбив активіста Дем'яна Ганула, засудили до довічного за трьома статтями
19 Червня 2026
Хакери розробили копію «Резерв+»
19 Червня 2026
Справу Тимошенко хочуть передати до іншого суду: чому
16 Червня 2026
В упц мп відреагували на російську атаку по Лаврі
15 Червня 2026
росіяни влучили «шахедом» у Києво-Печерську Лавру
15 Червня 2026
Реклама







