23 Грудня 2019
Новини

Понад чотири мільярди в офшорах: керівництву українського банку оголосили підозру в розкраданні

Понад чотири мільярди в офшорах: керівництву українського банку оголосили підозру в розкраданні

Ексголові ради директорів АТ "Дельта Банк", заступнику начальника департаменту корпоративного бізнесу і директору одного з товариств з обмеженою відповідальністю оголосили підозру в розкраданні 4,4 млрд грн.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ. Правоохоронці встановили,що посадові особи банку незаконно виводили грошові активи в особливо великих розмірах.

За схемою, вони протягом 2012-2015 років здійснювали кредитування підконтрольного фіктивного суб'єкта господарської діяльності. Гроші перераховувалися на підставі фіктивних угод за межі території України на рахунки підконтрольних офшорних компаній.

У той же час посадові особи АТ "Дельта Банк" для прикриття такої незаконної діяльності несанкціоновано втручалися в роботу міжнародної платіжної системи і вносили неправдиві відомості в автоматизовану банківську систему.

Такі дії стали підставою для визнання АТ "Дельта Банк" неплатоспроможним і була введена тимчасова адміністрація. Згідно з висновками судово-економічних експертиз були підтверджені завдані посадовими особами АТ "Дельта Банк" збитки в сумі 4,4 мільярда гривень.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Україна, банки, крадіжка
В тему