17 Грудня 2019
Новини

«Знаєте, у кого розчарування? У тупих», – батько Зеленського

«Знаєте, у кого розчарування? У тупих», – батько Зеленського
Олександр Зеленський

Батько нинішнього Президента України Олександр Зеленський переживає за свого сина і не розуміє, за що на нього нарікають.

"Ось за що Вову лають? Ось зараз він їздив до Парижа на нормандський саміт, відстоював інтереси країни. Так, не все вийшло. Але і не все від нього залежить. І все одно кажуть: чого він добився? Нічого не добився. Але людина намагалася? Навпроти нього за столом сидить людина, яка володіє атомною зброєю, має колосальну армію, третю в світі! І все одно обганять", – сказав Олександр Зеленський і інтервю виданню "Страна".

На тезу журналіста про те, що президент наразі не виконав частину своїх обіцянок, тож логічно, що українці розчаровуються і в президента падає рейтинг, батько глави держави сказав:

"Знаєте, у кого розчарування? У тупих. Розумна людина зрозуміє, що Вова – чесна людина, і бажання він продемонстрував. Він затримався там з Путіним на півгодини, випросив три зони. Про що ви говорите? Які люди розчаровані? Ця біомаса?"

"Звичайно, якщо людина голодна, вона у всьому президента буде звинувачувати. Країну довели до сказу", – додав батько президента.

Щодо поведінки Зеленського на переговорах у нормандському форматі, то його батько сказав: "Що міг хлопчисько, те й зробив".

"Обговорювати його неможливо. Так, він домовився, що стрілянини не буде тільки в трьох зонах, а там залишається. А той сидить... Навіщо війна? Можна ж припинити по всій території вогонь, а потім вирішувати по межах. Можна чи ні? Так Путін не дав. А бажання у Вови було велике. Більше того, він ще півгодини там сидів домовлявся хоча б за ці зони... Хто це розуміє? Виходять і бе-бе-бе. Нехай йдуть в АТО", – наголосив Олександр Зеленський.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Україна, володимир зеленський
В тему