16 Грудня 2019
Новини

Семирічний лучанин встановив рекорд України

Семирічний лучанин встановив рекорд України

У Луцьку зафіксували рекорд і вручили диплом наймолодшому рекордсмену національного проекту «Книга рекордів України» - семирічному Володимиру Калішу.

Про це інформує представник «Книги рекордів України» у Луцьку Віталій Іваницький.

Школяр отримав диплом у категорії «Дитячі досягнення», як «Наймолодший в Україні модератор зустрічей з дитячими письменниками і дитячий волонтер у літературній діяльності з популяризації прочитаних книг».

Нагородження відбулося у луцькій книгарні «Є» під час презентації книги письменниці Галини Вдовиченко «Котохатка», де Володимир Каліш впевнено виступав модератором зустрічі у форматі питання-відповідь.

Наймолодший модератор в Україні і рекордсмен, багато читає, вміє змістовно переказати прочитане. Він три роки успішно веде канал на youtube, де ділиться відгуками про прочитані дитячі книги, разом із мамою записав близько 200 їх оглядів. Відвідує презентації дитячих авторів у Луцьку, неодноразово розповідав про книги широкій аудиторії: у своєму класі, на Літературній кав`ярні з учителями гімназії, де навчається, у Волинській обласній бібліотеці для дітей.

Володимир Каліш у 2018 був відвідувачем, а у 2019 – наймолодшим, семирічним, волонтером літературного фестивалю Фронтера в Луцьку. Модерував зустріч письменика Івана Андрусяка з дітьми у Волинській обласній дитячій бібліотеці та інші цікаві зустрічі з відомими творчими особистостями.

Батьки хлопчика Наталя і Богдан Каліши зазначають, що високе і відповідальне визнання «Книгою рекордів України» досягнення їхнього сина, цей рекорд, стане вагомішим стимулом для саморозвитку Володі у виявленні читацьких смаків, а безпосереднє спілкування з авторами — письменниками, поетами, публіцистами і блогерами, будуть правильно формувати його майбутнє життя та спонукати до читання книг змалку інших дітей.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: луцьк, рекорди
В тему